Hakkımızda

Firmamızın yönetim kurulu 2000 yılında oto kiralama (Rent A Car) sektörüne girme kararı almıştır. Bu karar neticesinde şirketimiz Sixt Rent A Car'ın İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminallerindeki ve Antalya’daki Rent A Car ofislerinin işletmeciliğine franchising usulü başlayarak oto kiralama, filo kiralama ve şoförlü araç kiralama sektörüne girmiştir.

Şirketimiz franchising anlaşmasını 2005 yılının Haziran ayına kadar başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Uluslararası bir firmanın bilgi birikimi ve tecrübesini içine sindiren firmamız uluslararası standartları kendisine şiar edinerek kendi markasıyla sektöre devam etme kararı almıştır. Bu meyanda 2005 yılında EuroPark Rent A Car adı altında İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminalinde yeni ofisini açar açmaz yurt dışı temaslarını geliştirmek adına Amerika'dan oto kiralama sektöründe dünyanın ilk 5 şirketi arasında yer alan Advantage Rent A Car ile anlaşma imzalayarak Türkiye Temsilciliğini almıştır. Bu anlaşmanın yanı sıra gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışından seyahat acenteleri, oteller ve Rent a car şirketleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. 2006 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalinde oto kiralama üzerine ikinci şubesini açmıştır. 2007 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Geliş Terminalinde üçüncü Rent a car şubesini açarak İstanbul’un her iki havalimanında da müşterilerine oto kiralama hizmetini sunmaya devam etmiştir.

EuroPark Rent A Car; uzun dönem araç kiralama, filo kiralama, şoförlü araç kiralama, lüks araç kiralama ve günlük araba kiralama ihtiyacı duyan tüm müşterilerine  güvenebilecekleri ve 7/24 esasına dayalı sürekli ulaşabilecekleri ve yardım alabilecekleri hizmeti sunmanın gayreti içinde Rent a car sektöründe devam etmeyi ilke edinmiştir.