-17.jpg
fiat-egea-kampanya-4.jpg
Fiat Egea Kampanya
yaz-tatili-baslasin-4.jpg
Yaz Tatili Başlasın
Alış Bilgileri
Dönüş Bilgileri
Alış Bilgileri
Kiralama Süresi
Dönüş Bilgileri

EuroPark Rent A Car

Firmamızın yönetim kurulu 2000 yılında oto kiralama (Rent a car) sektörüne girme kararı almıştır. Bu karar neticesinde şirketimiz Sixt Rent A Car'ın İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminallerindeki ve Antalya’daki Rent A Car ofislerinin işletmeciliğine franchising usulü başlayarak oto kiralama, filo kiralama ve şoförlü araç kiralama sektörüne girmiştir.

Şirketimiz franchising anlaşmasını 2005 yılının Haziran ayına kadar başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Uluslararası bir firmanın bilgi birikimi ve tecrübesini içine sindiren firmamız uluslararası standartları kendisine şiar edinerek kendi markasıyla sektöre devam etme kararı almıştır. Bu meyanda 2005 yılında EuroPark Rent A Car adı altında İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminalinde yeni ofisini açar açmaz yurt dışı temaslarını geliştirmek adına Amerika'dan oto kiralama sektöründe dünyanın ilk 5 şirketi arasında yer alan Advantage Rent A Car ile anlaşma imzalayarak Türkiye Temsilciliğini almıştır. Bu anlaşmanın yanı sıra gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışından seyahat acenteleri, oteller ve Rent a car şirketleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. 2006 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalinde oto kiralama üzerine ikinci şubesini açmıştır. 2007 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Geliş Terminalinde üçüncü Rent a car şubesini açarak İstanbul’un her iki havalimanında da müşterilerine oto kiralama hizmetini sunmaya devam etmiştir.

EuroPark Rent A Car, Sabiha Gökçen Havalimanının özelleştirilmesini müteakip Sabiha Gökçen Rent A Car şubesini Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km. uzakta Çağdaş Center’a taşımıştır. 2015 yılından itibaren Fox Rent A Car'ın İstanbul temsilciliğini yürütmektedir.Hâlihazırda şirketimiz merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminalinde olmak üzere İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalinde ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminallerinde 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

  • Lüks Araç Kiralama Hizmeti

    Ucuza lüks kiralık araçlar için bizimle iletişime geçin.
  • Şoförlü Kiralama Hizmeti

    Güvenilir yabancı dil bilen kadromuzla hizmetinizdeyiz.
  • Filo Kiralama Hizmeti

    Filonuzu profesyonel bir kadroyla yönetmeye ne dersiniz?
KAMPANYA
Tüm araçlarımız için geçerlidir .
KAMPANYA
Konforlu dizel otomatik oto kiralama
KAMPANYA
Ekonomik dizel araç kiralama
KAMPANYA
Ekonomik Oto Kiralama
KAMPANYA
Dizel Ekonomik Orta Sınıf Oto Kiralama
ikon1.png
Rent A Car İstanbul
İstanbulda çeşitli adreslerde rent a car hizmeti vermekteyiz! Car Rental Istanbul
ikon2.png
Araç Kiralama İstanbul
Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı Kiralık Araç İstanbul
ikon3.png
Oto Kiralama İstanbul
Oto Kiralama'da Öncü Hizmet Europark'ta Araba Kiralama İstanbul